Cennik i rezerwacja

Rezerwacje i zapytania odnośnie dostępności pokoi i domki Bieszczady proszę kierować na adres:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
lub tel. 608 536 092

Ceny noclegu w Gospodarstwie Agroturystycznym:

 

Cena noclegu

Okres

Wynajem domku

Pokoj z łazienką

poza Sezonem 120 - 160zł/domek 33zł/os.
w Sezonie  140 - 200zł/domek 35zł/os.

Cena jest uzależniona od ilości osób i długości pobytu. Ceny ustalane są indywidualnie

ZASADY REZERWACJI:

  1. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wplata zadatku na nasze konto, które podamy podczas rozmowy telefonicznej lub wyślemy mailem zwrotnym na państwa mail. Na wpłynięcie zadatku na konto czekamy do 3 dni roboczych.
    WAŻNE! W tytule przelewu koniecznie prosimy podać: imię i nazwisko, numer telefonu i termin pobytu!
  2. Na życzenie gości wystawiamy rachunki/faktury.
  3. Gości przyjmujemy od godziny 14°° a żegnamy o godzinie 10°° dnia następnego. Prosimy o przestrzeganie doby hotelowej, gdyż pozwoli to nam na posprzątanie i przygotowanie domków lub pokoi do pobytu następnych gości. Jeśli chcecie Państwo przyjechać wcześniej lub wyjechać później prosimy o kontakt - być może będzie taka możliwość.
  4. W dniu przyjazdu podczas zakwaterowania prosimy o wypełnienie karty meldunkowej i o uregulowanie gotówką brakującej należności.

Bardzo prosimy o przemyślane decyzje dotyczące terminu rezerwacji. W przypadku skrócenia lub niewykorzystania zamówionego pobytu, gościom nie przysługuje zwrot ani obniżenie ceny.

Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Bocianam Bieszczady Noclegi Adres: Terka 59, 38-613 Wołkowyja Telefon: 608 536 092  Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie zdjęcia, grafika i teksty na stronie Gospodarstwa Agroturystycznego Pod Bocianami chronione są prawem autorskim.
Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych,
przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody ich właścicieli.