Noclegi Bieszzcady

Pokoje z łazienkami

Dla gości przebywajacych w naszym gospodarstwie przygotowaliśmy 3 pokoje z 2 łazienkami na korytarzu: pokój 2-osobowy, 3-osobowy i 4-osobowy. Nasze pokoje to oferta dla osób ceniących wygodę połączoną z prostotą. Chcemy aby ten czas Waszego urlopu spędzony w naszym gospodarstwie agroturystycznym wypełnionywypoczynkiem i dał możliwość zrelaksowania się. Pokoje są dobrze wyciszone, latem - chłodne, zimą - ciepłe, łóżka i pościel zapewnią wygodę i spokojny sen. Każdy z pokoi posiada dostęp do w pełni wyposażonego aneksu kuchennego. Wyposażenie aneksu kuchennego obejmuje: kuchenka do przygotowywania śniadań i kolacji, sztućce, talerze płaskie i głębokie, lodówka oraz garnki.

Pokój 2-osobowy to kameralny, wygodny i gustownie urządzony pokoik przeznaczony dla pary. W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka. Pokój dla dwóch osób. W pokoju telewizor.

Pokój 3-osobowy to pokój, którego okno wychodzi na wschód. Rankiem obudzi was łaskotanie pierwszych promyków słońca tego dnia.  Może być pokojem rodzinnym, który pomieści trzy osoby. W pokoju telewizor.

Pokój 4-osobowy to przestronny, słoneczny i niezwykle wygodny pokój. Posiada niewielki taras wychodzący na południe i ładny widok na bocianie gniazdo. Może być pokojem rodzinnym, pomieści cztery osoby. W pokoju telewizor.

W pokojach nie ma możliwości przygotowywania posiłków ani korzystania z grzałek i innych wynalazków mogących stwarzać zagrożenie lub wpływać na pogorszenie estetyki pokoi. Do przygotowania posiłków służy aneks kuchenny.

Wszystkie pokoje posiadają dostęp do tarasu, z którego roztacza się przepiękna panorama na pobliskie góry.

Na terenie obiektu jest dostęp do darmowego bezprzewodowego internetu WiFi.

Dla dobra innych współlokatorów w pomieszczeniach nie wolno palić papierosów. Prosimy osoby palące o palenie na tarasie.

Pokoje w gospodarstwie agroturystycznym