Noclegi Bieszczady

Pokoje z łazienkami

Noclegi w domu gospodarzyDla gości przebywajacych w naszym gospodarstwie przygotowaliśmy 3 pokoje z 2 łazienkami na korytarzu: pokój 2-osobowy, 3-osobowy i 4-osobowy. Nasze pokoje to oferta dla osób ceniących wygodę połączoną z prostotą. Chcemy aby ten czas Waszego urlopu spędzony w naszych noclegi w Bieszczadach wypełniony wypoczynkiem i dał możliwość zrelaksowania się. Pokoje są dobrze wyciszone, latem - chłodne, zimą - ciepłe, łóżka i pościel zapewnią wygodę i spokojny sen. Każdy z pokoi posiada dostęp do w pełni wyposażonego aneksu kuchennego.
W najbliższej okolicy naszego gospodarstwa agroturystycznego istnieje możliwość skorzystania z wyżywnienia. W naszej miejscowości Terka znajduje się gospoda serwująca dania kuchni domowej i regionalnej.

Ponadto oferujemy:

  • W pokojach jest dostęp do darmowego bezprzewodowego internetu WiFi.
  • Wszystki pokoje posiadają dostęp do balkonu, z którego roztacza się przepiękna panorama na pobliskie góry
  • Miejsca do zaparkowania auta na ogrodzonym terenie;
  • Na terenie Gospodarstwie znajduje się plac zabaw z piaskownicą, huśtawką i zjeżdżalnią;
  • Nasi goście mogą skorzystać z grilla lub rozpalić ognisko;

Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy to kameralny, wygodny i gustownie urządzony pokoik przeznaczony dla pary. W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka. Pokój dla dwóch osób. W pokoju znajduje się telewizor.

Pokój 2-osobowy. Agroturystyka Pod Bocianami Pokój 2-osobowy. Agroturystyka Pod Bocianami Łazienka, Agroturystyka Pod Bocianami 

Pokój 3-osobowy

Pokój 3-osobowy to pokój, którego okno wychodzi na wschód. Rankiem obudzi was łaskotanie pierwszych promyków słońca tego dnia.  Może być pokojem rodzinnym, który pomieści trzy osoby. W pokoju znajduje się telewizor.

Pokój 3-osobowy. Agroturystyka Pod Bocianami Łazienka. Agroturystyka Pod Bocianami

Pokój 4-osobowy

Pokój 4-osobowy to przestronny, słoneczny i niezwykle wygodny pokój. Posiada niewielki balkon wychodzący na południe i ładny widok na bocianie gniazdo. Może być pokojem rodzinnym, pomieści cztery osoby. W pokoju znajduje się telewizor.

Pokój 4-osobowy. Agroturystyka Pod Bocianami Pokój 4-osobowy,. Agroturystyka Pod Bocianami Pokój 4-osobowy. Agroturystyka Pod Bocianami Łazienka. Agroturystyka Pod Bocianami

Aneks kuchenny

Aneks kuchenny Każdy z pokoi posiada dostęp do wpełni wyposażonego aneksu kuchennego. Na wyposażenie aneksu składa się: lodówka, płyta gazowa, zestaw talerzy i sztucców, zestawe garników i patelnia. W pokojach nie ma możliwości przygotowywania posiłków ani korzystania z grzałek i innych wynalazków mogących stwarzać zagrożenie lub wpływać na pogorszenie estetyki pokoi. Do przygotowania posiłków służy aneks kuchenny