Atrakcje w GOSPODARSTWIE - wypoczynek na bieszczadzkiej wsi

kurkiGospodarstwo Agroturystyczne Pod Bocianami w Terce jest w pełnym tego słowa znaczeniu miejscem gdzie możecie Państwo wypocząć na bieszczadzkiej wsi, w zgodzie z naturą.

Czytaj więcej...

Atrakcje dla RODZIN - Bieszczady z dziećmi

Drezyny Rowerowe, Uherce MineralneCo robić w Bieszczadach z dziećmi to jedno z pytań, które mogą sobie zadawać coraz liczniej przybywający w te strony letnicy. To prawda, że Bieszczady dają niezliczone możliwości aktywnego spędzania czasu. Jest tutaj również co robić nawet gdy pada deszcz. Bez odpowiedzi pozostaje jednak nadal pytanie o to, co robić w Bieszczadach z dziećmi? Poniżej prezentujemy naszą krótką i oczywiście bardzo subiektywną listę propozycji. Znajdzie na niej coś dla siebie rodzina z dzieckiem niemal w każdym wieku.

Czytaj więcej...

TERKA I OKOLICE - atrakcje w okolicy GOSPODARSTWA

terka slonecznikiTerka i okoliczne miejscowości to miejsce, które oferuje odwiedzającymi je letnikom wiele sposobów spędzenia wolnego czasu i uprawiani różnych form górskiej turystyki. Bliskość szlaków zachęca do wybrania się na górę Korbania z której roztaczacza się przepiękna panorama na całe Bieszczady. Dla osób kochających ciszę i spokój Nadleśnictwo Baligród przygotowało ścieżkę spacerową prowadzącą wzdłuż rzeki Solinka. Miłośnicy architektury sakralnej mogą zwierzać cerkiew z unikatowymi w skali Europy rzeźbionymi ikonami.

Czytaj więcej...

Atrakcje dla AKTYWNYCH

Poniżej przedstawiamy Państwu opisy najciekawszych szlaków, które wiodą głównie na bieszczadzkie połoniny: Połonina Wetlińska, Połonina Caryńska, Połoniny Tarnicy oraz Halicza. Są tu także informacje o trasach na mniej znane Połoniny Małego i Dużego Jasła.

Czytaj więcej...