Atrakcje w gospodarstwie

konie6Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Bocianami w Terce jest w pełnym tego słowa znaczeniu miejscem gdzie możecie Państwo wypocząć na bieszczadzkiej wsi, w zgodzie z naturą.

Niebywałą atrakcją dla najmłodszych w naszym gospodarstwie jest kontakt ze zwięrzętami: króliki, kurki, krowy, koń oraz kot i pies - zobacz galerię zwierzęta w gospodarstwie (kliknij).

W naszym gospodarstwie znadjuje się plac zabaw dla dzieci z domkiem, zjeżdżalnią oraz huśtawką oraz dużo miejsca do aktywnego spędzania wolnego czasu.

W naszym gospodarstwie można nabyć mleko, twaróg z mleka od naszych krów wypasanych na wysokogórskich łąkach, jajka oraz wypiekany przez nas tradycyjny chleb (kliknij).

Pobyt w naszym gospodarstwie agroturystycznym to czas spędzony na beztroskiej zabawie, bez ulicznego zgiełku i strachu przed samochodami. Nasza agroturystyka zapewnia spokój, wypoczynek i kontakt z naturą. Pomoc w pracy to część agroturystycznej filozofii wypoczynku. Namłodsi goście mogą pomóc w karmieniu królików czy skorzystać z jazdy konnej - zobacz galerię atrakcje dla dzieci (kliknij).

Nasi goście mogą skorzystać z:Plac zabaw dla dzieci w gospodarstwie Pod Bocianami

  • jazdy konnej (kliknij);
  • bezprzewodowego dostępu do internetu;
  • miejsca na grill;
  • darmowego parkingu na terenie gospodarstwa;
  • naszej porady spędzenia wolnego czasu;
  • bogatej oferty koncertowej okolicznych knajpek;
  • wziąć udział w jakimś wspólnym przedsięwzięciu typu - sianokosy, wykopki;

 

 

 

 

Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Bocianam Bieszczady Noclegi Adres: Terka 59, 38-613 Wołkowyja Telefon: 608 536 092  Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie zdjęcia, grafika i teksty na stronie Gospodarstwa Agroturystycznego Pod Bocianami chronione są prawem autorskim.
Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych,
przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody ich właścicieli.