Wyżywienie na bieszczadzkiej wsi

Śniadanie / kolacja

Śniadanie na bieszczadzkiej wsi Zarówno w domkach wczasowych oraz pokojach w domku gospodarzy oddajemy do dyspozycji naszych gości w pełni wyposażone aneksy kuchenne, gdzie można bez trudu można przygotować śniadanie lub kolację. Dodatkowo, w Gospodarstwie istnieje możliwość zakupu takich produktów jak: mleko, jaja, bieszczadzkie sery zagrodowe czy wypiekany tradycjnie chleb.
Zakupy można robić w sklep spożywczym znadajdujacym się w miejscowości Terka, w odlgłości 8 min pieszo od Gospodarstwa, lub małych marketach w okolicy.

Obiad / Obiadokolacja

Stolniki Mnicha. Gospoda Pod Monastyrem W miejscowości Terka, w odległość ok. 15 min pieszo od Naszego Gospodarstwa znajduje się gospoda gdzie można zjeść potrawy regionalne, świeże ryby wędzone, smażone oraz dania kuchni domowej. W Gospodzie szczególnie warto spróbować regionalnego dania - Stolników Mnicha. Stolniki oparte są na składnikach, których zawsze pełno było w wiejskim gospodarstwie: ziemniakach, serze, jajkach.  Ale oczywiście w menu Gospody znajdziecie i schabowego, i inne mięsne wariacje. Oprócz tradycyjnych pierogów ruskich są też pierogi z mąki razowej z kapustą.