Atrakcje w okolicy Terki

Panorama na Terkę - wieś w której znajduje się nasze gospdarstwoPoniżej przedstawiomy ciekawe miejsce, które warto odwiedzić w najbliższej okolicy wsi Terka w której znajduje się naszego Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Bocianami:Poniżej przedstawiomy ciekawe miejsce, które warto odwiedzić w najbliższej okolicy wsi Terka w której znajduje się naszego Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Bocianami:

Czytaj więcej: Atrakcje w okolicy Terki

Atrakcje w Bieszczadach

Nie da się w kilku słowach napisać o tym co można zwiedzić i zobaczyć będac w Bieszczadach. Spróbujemy jednak nakreślić kilka miejsce w których warto być będąc w Bieszczadach. Jak mówi bieszczadzkie pożekadło: "W Bieszczady przyjeżdża się raz, później się tylko wraca". Jeden pobyt to zbyt mało czasu być zobaczyć Bieszczady, dlatego też zapraszamy do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego Pod Bocianami o każdej porze roku.

Czytaj więcej: Atrakcje w Bieszczadach

Polecamy GrupaBieszczady.pl

bkg header

Bieszczady mają wszystko? no prawie wszystko, aby zapewnić odwiedzającym je Gościom udany wypoczynek. Grupa przewodników propnuje poznanie bieszczadzkich atrakcji pieszo, rowerem, pontonem. Te programy przeznaczone są dla ludzi którzy chcą przeżyć niepowtarzalną przygodę obcując z przyrodą.

Na potrzeby Gości opracowują  indywidualne oferty dostosowując je do ich potrzeb, możliwości finansowych, zainteresowań.

Kontakt telefoniczny: Lucyna Pściuk tel. 502 320 069 lub 607 452 809

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.grupabieszczady.pl

Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Bocianam Bieszczady Noclegi Adres: Terka 59, 38-613 Wołkowyja Telefon: 608 536 092  Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie zdjęcia, grafika i teksty na stronie Gospodarstwa Agroturystycznego Pod Bocianami chronione są prawem autorskim.
Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych,
przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody ich właścicieli.