Bieszczady Jazda Konna

Wczasy w siodle

W naszym gospodarstwie znajduje się bardzo spokojny i przyjazny konik huculski. Idealny pod siodło dla dzieci i nie tylko. Konik przeważnie pasie się na łączce sąsiadującej z domkami wczasowymi. Więc można go śmiało podglądać siedząc sobie na tarasie jednego z domków.

Hucuły są to konie świetnie radzące sobie w trudnym terenie, wytrzymałe i mające wśród innych ras istotnie "końskie" zdrowie. Ze względu na swoje zalety: spokojny charakter, niewysoki wzrost, dzielność, odporność hucuły doskonale nadają się na konia "rodzinnego" szczególnie jako konie rekreacyjne. Odznaczają się żywym temperamentem i łagodnym usposobieniem. Konie huculskie znakomicie sprawdzają się w turystyce konnej w rejonach górskich. Potrafią wyszukać najlepszą drogę na bieszczadzkich bezdrożach.

Cennik jazdy konnej w naszym gospodarstwie:

  • Oprowadzanie dzieci 15 minut - 10 zł
  • Jazda dla zaawansowanych na padoku 30 minut - 25 zł

Dla naszych gości przebywających w gospodarstwie 20% zniżki na  usługi związane z jazdą konną.

Ze względu na młody wiek naszego konia w naszym gospodarstwie obowiązuje limit wagowy dla jeźdźca - do 90 kg. W upalne dni jazda konna odbywa się wcześnie rano lub wieczorem tuż przed zachodem słońca.

Koń huculski

Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Bocianam Bieszczady Noclegi Adres: Terka 59, 38-613 Wołkowyja Telefon: 608 536 092  Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie zdjęcia, grafika i teksty na stronie Gospodarstwa Agroturystycznego Pod Bocianami chronione są prawem autorskim.
Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych,
przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody ich właścicieli.